משפצים? אל תשכחו שצריך לנקות!

לפעמים כשאנחנו מזמינים איש מקצוע או חברה שתבצע עבורנו עבודה אנחנו שוכחים שדבר מוביל לדבר. אחד הדברים שאנשים תמיד מופתעים מחדש זה שעבודת הניקיון לא נכללת בעבודת השיפוץ. אם סיכמתם על ניקיון לאחר השיפוץ זה נהדר, אבל אם לא אתם עלולים לגלות שאחרי שהמשפצים עזבו את הדירה – היא ממש לא נראית כמו שחשבתם שהיא תיראה ויש עוד עבודה עד שהיא תהפוך לדירת החלומות שלכם.

לאחר שיפוץ בדרך כלל נותר הרבה זבל בדירה. אבק בעיקר, אך גם חומרי עבודה אחרים, ניירות ולפעמים גם דברים אחרים. במקרה וחברת השיפוצים לא אמורה לנקות זאת עבורכם, אתם צריכים שמישהו כן. רבים ינסו לנקות בעצמם אבל הם יגלו שהעבודה הרבה יותר קשה מכפי שהיא נראית ויש צורך ביד מקצועית שתעזור. לשם כך אנשים פונים לחברות ניקיון שתפקידן הוא לבצע ניקיון לאחר שיפוץ.

למה לפנות לחברה מקצועית?

השאלה הזאת לגיטימית בהחלט. למה לא לנקות בעצמנו? אמנם זה ייקח זמן וזה לא יהיה כל כך מהנה אבל זה חיוני ויכול לחסוך לכם כסף. אבל האמנם כך הדבר? הזמן היקר שייגזל לכם יכול להתפנות לדברים אחרים. בהתחשב בעובדה שהרגע עברתם שיפוץ בטח יש לכם סידורים נוספים לעשות ותוכלו להקדיש את הזמן הנ"ל לדברים אחרים. בנוסף לכך, החלק החשוב ביותר בעבודת הניקיון לאחר השיפוץ היא ההקפדה על הפרטים הקטנים. סביר להניח שאין לכם ניסיון רב בניקיון ייסודי כפי שאמור להתבצע לאחר שיפוצים ולכן חברות ניקיון יעשו זאת הרבה יותר טוב.

בעוד שאנשים רגילים שלא מיומנים בעבודות אלו עלולים לדלג או להזניח מקומות מסוימים, עובדי הניקיון בעלי ניסיון רב ויודעים בדיוק איך לגשת לעבודה ואיך לבצע אותה במיומנות רבה. מספיק שפספסתם חתיכה קטנה של אבק שהיה דבוק לקיר, הוא עלול להישאר שם זמן רב ולהידבק לקיר כך שבמקרה ותרצו לנקות אותו בעתיד הוא ישאיר סימנים – וחבל. הקפדה על הפרטים הקטנים חשובה מאוד במקרים כאלו, החל מקירות, מרצפות, פנלים, חלונות, מסביב לשקעים, משקופים, דלתות ועוד…

עבודות אקסטרה לאחר השיפוץ

צריך לקחת בחשבון דבר נוסף. אמנם השיפוץ יכול להיות נהדר, אבל אם כבר אתם עורכים שיפוץ אתם צריכים לעשות זאת בלי פשרות ולבצע כל פעולה שאפשר לעשות כדי שהמוצר המוגמר יהיה מושלם. אחד הדברים שאנשים נוטים לעשות במצבים כאלו הוא פוליש. לאנשים אין מוצרי פוליש בבית ובאופן כללי אין להם מגוון מוצרי ניקיון מקצועיים. לחברות ניקיון יש, ולכן כשמבצעים את עבודת הניקיון באמצעות חברת ניקיון אפשר להשתמש בכלים מיוחדים כדי להבריק את הבית. חברות ניקיון יכולות לבצע מגוון רחב של עבודות שאדם ממוצע לא יכול לעשות, כמו הברקה של רצפה, הדברה ועוד… נצלו את ההזדמנות של השיפוצים ובצעו ניקיון ייסודי לבית שלכם – זה ישתלם!

AUTHOR

אי דקור - קבלני שיפוצים

All stories by: אי דקור - קבלני שיפוצים

Leave a Reply

Your email address will not be published.