חימום תת רצפתי

בין אם גשום או לא, החורף כאן ואתו חוסר הטמפרטורות הגבוהות. אי לכך אם גם אתם מבקשים להיכנס הביתה וברגע אחד לחוש בנעימות שעוטפת אתכם מכל עבר, הרי שגם אתם מוזמנים לשקול מראש להתקין מערכת חימום איכותית ויעילה שבחו"ל כבר שנים רבות מהווה את הבחירה האידאלית ביותר. מכאן שאם אתם נמצאים לפני שלבי בניית הבית, נראה שאתם עומדים ליהנות ממענה מדויק, וזאת כי את מערכת החימום עליה אנו מדברים יש להתקין עוד לפני שלב הריצוף, ולו כי היא מצויה מתחת לפני הקרקע, אך מורגשת בכול פינה בבית, וזאת כי היא מושתתת על ההיגיון הפשוט – חום נוטה לעלות מעלה.

יעילות ובריאות

חימום תת רצפתי מהווה את אחת משיטות החימום היותר יעילות, בריאות ונוחות לשימוש שניתן למצוא, וזאת כי מדובר בשיטת חימום שמראש ניתן לתכנת בהתאם לאזורי החימום הרצויים, הטמפרטורה הרצויה בכל אזור ואף בהתאם לשעות החימום הרצויות. מכאן שניתן לחזור הביתה ומראש לדעת שהבית יהיה נעים בדיוק במידה. כמו כן שיטה זו אינה מסחררת באוויר אבק ואף אינה פולטת גזים רעילים וכל עוד בוחרי בחברה איכותית, ניתן לדעת שגם אין לדאוג משדות אקרו מגנטיים שאינם בריאים.

משמעותה של איכות

כיום ניתן למצוא יותר ויותר חברות אשר מבקשות למכור ללקוח הישראלי מערכות חימום תת רצפתי, ועל כן יש להיזהר ולבחון כהלכה אל איזו חברה פונים, וזאת כי לצד העובדה שניתן לבצע בחירה מושכלת ומאוד להרוויח מכך, גם יש לקחת בחשבון שניתן ליפול על חברה חובבנית, או על חברה ללא ניסיון, כאשר המשמעות של בחירה מהותית שכזו היא שתאלצו להרים את כלל ריצוף הבית על מנת לתקן את הנזק או יותר מכך, על מנת להחליף את כלל המערכת – שני תרחישים שכלל אינם רצויים.

בחירה נבונה

כיצד אם כן יש לבחור חברה עבור התקנה של חימום תת רצפתי? ובכן יש לבחון רזומה, יש לדבר עם לקוחות, יש לבקש לראות תוכנית עבודה, יש לבחון את איכות החומרים, יש לבדוק כמה שנות אחריות החברה יודעת להציע (יותר שנים מצביע על יותר ביטחון באיכות המערכת), יש לשאול שאלות לגבי רטיבות, יש לשאול אודות נתוני השדות האלקטרו מגנטים, יש לשאול כיצד החברה פועלת במקרה של תקלה ויש להעלות מגוון שאלות כלליות, ולו על מנת לבחון את איכות התשובות. מכאן שאומנם יש להשקיע מעט בשיעורי בית, אך יחד עם זאת גם יש להבין שמדובר בהשקעה קצרה לעומת עשרות שנים בהן לא תזדקקו להזמין איש מקצוע – שווה!

עם מבט לעתיד

לבסוף נציין שיש להיות מודעים לעובדה שהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי אומנם יותר יקרה מהתקנה של מגוון אמצעי חימום אחרים, אך כאשר עורכים חשבון לטווח הארוך, יש לקחת בחשבון שלא תחליפו את המערכת גם בעוד חמש שנים.

AUTHOR

אי דקור - קבלני שיפוצים

All stories by: אי דקור - קבלני שיפוצים

Leave a Reply

Your email address will not be published.