אור חבס מתמחה בבניית פרגולות לגינה, לבית ולמרפסת, אור חבס היא הבחירה האולטימטיבית כאשר מדובר בבניית פרגולה מפני שעם השנים רכשנו ניסיון עשיר בתחום בניית הפרגולות עם מאות לקוחות מרוצים. מלאו את הפרטים בטופס יצירת הקשר בכדיי שגם אתם תוכלו לשבת מתחת לפרגולה חדשה ודקורטיבית בגינה וליהנות ממזג האוויר הנפלא בארצנו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חייגו או השאירו פרטים:
בניית פרגולות עץ

למה לבחור באור חבס כקבלני שיפוצים לפרויקט שלך ?

אצלנו באור חבס תקבלו מחירים אטרקטיביים לכל עבודות השיפוצים, כל שיפוצניק שעובד אצלנו עבר מבחנים קפדניים על מנת שלא נאבד את התואר של חברת שיפוצים מומלצים שרכשנו עם השנים.

אור חבס ידועים בשירות לקוחות אישי ומקצועי, לכן אנו מלווים ומעדכנים את לקוחותינו בכל שלב ושלב במהלך השיפוצים ותמיד נענה על כל שאלה של הלקוח על מנת שכל משך השיפוץ יהיה שקוף ומובן בכל רגע עד לסיום עבודות שיפוצים וסיום הפרויקט.

טיפ למציאת קבלן שיפוצים מומלץ :

כאשר מחפשים קבלני שיפוצים רצוי תמיד לעשות מחקר מעמיק בכדי שהשיפוץ יעשה על הצד הטוב ביותר, שיפוץ הוא דבר מורכב ולפעמים לא הכי נעים לחיות בבית בזמן השיפוץ מפני הרעש הרב והלכלוך שנוצר בבית לכן, אם כבר משפצים את הבית או העסק רצוי למצוא חברת שיפוצים שאפשר לסמוך עליה שתבצע את השיפוץ בצורה מקצועית וגם תיתן אחריות על העבודה.

חברת אור חבס הינה חברת שיפוצים עם ניסיון רב ועשיר בתחום השיפוצים ולכן אנו תמיד עומדים מאחורי עבודתנו ואנו נותנים אחריות מלאה על כל פרויקט שאנו מבצעים.

בניית פרגולות עץ גושני
בניית פרגולות ממתכת

אור חבס – שיפוץ עם אחריות

אצלנו באור חבס אנו מאמינים שלקוח מרוצה זה פרסום חיובי ולכן אור חבס כחברת שיפוצים נותנת אחריות מלאה על עבודת השיפוץ.

אור חבס דואגת גם לאחר השיפוץ לבדוק ולתת מענה לכל בעיה שמתעוררת, אנו לא מאמינים בשיטה של לשפץ ולהיעלם,לכן תמיד נשים את עצמנו בנעלי הלקוח ונדאג שכל לקוח יהיה מרוצה מאופן עבודתנו, התוצאה הסופית וגם לאחר השיפוץ בכל בעיה אשר תהיה אם תהיה.