אור חבס ידועה כחברה מובילה בתחום בניית הדקים בין אם מדובר בבניית דק אורן, בניית דק מעץ גושני או כל סוג אחר. כדי לבצע עבודת בניית דקים דרושה חברה מקצועית עם ניסיון מוכח.

נשמח לתת לכם הצעת מחיר לבניית דק לבית. השאירו לנו פרטים בטופס יצירת קשר ואחד מנציגנו ייצור איתכם קשר בכדיי לתת לכם הצעת אטרקטיבית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים:
בניית דקים לבית

למה לבחור באור חבס כקבלני שיפוצים לפרויקט שלך ?

אצלנו באור חבס תקבלו מחירים אטרקטיביים לכל עבודות השיפוצים, כל שיפוצניק שעובד אצלנו עבר מבחנים קפדניים על מנת שלא נאבד את התואר של חברת שיפוצים מומלצים שרכשנו עם השנים.

אור חבס ידועים בשירות לקוחות אישי ומקצועי, לכן אנו מלווים ומעדכנים את לקוחותינו בכל שלב ושלב במהלך השיפוצים ותמיד נענה על כל שאלה של הלקוח על מנת שכל משך השיפוץ יהיה שקוף ומובן בכל רגע עד לסיום עבודות שיפוצים וסיום הפרויקט.

אור חבס – בניית דק לבית

כאשר מדובר על בניית דקים לבית רצוי תמיד להשתמש בחומרי גלם טובים שיחזיקו מעמד שנים ויעמדו בשינויי מזג האוויר המשתנים של ארצנו.

לא משנה אם אתם מדובר בשירות בניית דק לגינה, בניית דק למרפסת או בניית דק לבית אנו תמיד נשתמש רק בחומרי הגלם המובחרים ביותר ועדיין תמיד ניתן מחיר אטרקטיבי.

בניית דקים מעץ מלא
בניית דק לגינה

אור חבס – שיפוץ עם אחריות

אצלנו באור חבס אנו מאמינים שלקוח מרוצה זה פרסום חיובי ולכן אור חבס כחברת שיפוצים נותנת אחריות מלאה על עבודת השיפוץ.

אור חבס דואגת גם לאחר השיפוץ לבדוק ולתת מענה לכל בעיה שמתעוררת, אנו לא מאמינים בשיטה של לשפץ ולהיעלם, לכן תמיד נשים את עצמנו בנעלי הלקוח ונדאג שכל לקוח יהיה מרוצה מאופן עבודתנו, התוצאה הסופית וגם לאחר השיפוץ בכל בעיה אשר תהיה אם תהיה.